17 veebruar 2016 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Loe WHO ülevaadet Eesti ravimiturust

Foto: Postimees/Scanpix

WHO esindajad nendivad oma aruande viimases versioonis ravimite kättesaadavusest Eestis, et uute ravimite kättesaadavuse parandamiseks suurendada tervishoiule eraldatavaid ressursse. Ravimitootjad on sellest aastaid rääkinud.

Aruanne on veel ingliskeelne ja seda ei ole ka kuhugi lugemiseks üles riputatud. Meditsiiniuudiste kodulehelt saab nüüd tutvuda viimase versiooniga, mis on saadetud sotsiaalministeeriumi poolt.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee