ITK taastusravikliinikut külastas NATO kõrgeim meditsiinikindral Istvan Kopcso

Pildil on ITK juhatuse esimees Ralf Allikvee, doktor Kersti Lea, Brigaadikindral Istvan Kopcso, Peeter Kuimet (Kaitseministeerium), ITK taastusravikliiniku juhataja Heidi Alasepp, Robert Balazs (NATO, NSPA), Mari-Ann Lõõnik (Kaitseministeerium)
Pildil on ITK juhatuse esimees Ralf Allikvee, doktor Kersti Lea,...

Kolmapäeva hommikul külastas Ida-Tallinna Keskhaigla taastusravikliinikut NATO kõrgeim meditsiinikindral Istvan Kopcso.

NATO kõrgeim meditsiinikindral viibis Eestis kaks päeva. Kolmapäeval ITK taastusravikliinikusse saabudes tervitas külalisi haigla juhatuse esimees Ralf Allikvee koos kliiniku juhataja Heidi Alaseppaga.

Peale tervitussõnu andis Ralf Allikvee ülevaate ITK olemusest, arengutest ning senistest tegemistest ja toetusest meie tegemiste suunal. Kohtumisel viibisid ka NSPA ohvitser Robert Balazs ning kaitseministeeriumi ametnikud Peeter Kuimet ja Mari-Ann Lõõnik ning doktor Kersti Lea.

Peale kohtumise ametliku osa lõppu suunduti ringkäigule taastusravikliinikusse, kus dr Heidi Alasepp tutvustas külalistele kliinikut, näitas ruume ja seadmeid, mille üle eriti uhkust tunneme. Heidi Alaseppa sõnul huvitusid külalised enim edasise koostöö võimalustest. „On suur au, et kindral Kopcso leidis oma tihedas töögraafikus aega külastada Eestit ja tutvuda meie haiglaga. Loodame, et sellest visiidist saame meeldiva suuna edasiseks koostööks.“

Visiiti jäi meenutama kindrali poolt doktor Allikveele üle antud NATO/Shape meditsiiniteenistuse vapp.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.