8. märts 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täna on naistepäev üle 3300 arstil

Foto: Postimees/Scanpix

Täna on põhjust õnne soovida ja lilli tuua kolmveerandile Eesti arstidest, sest statistika järgi on 75,2% neist naised. Enamus meditsiinijuhtidest on samuti naised.

Tervise Arengu Instituut (TAI) teeb iga-aastast statistikat muu hulgas ka arstide ja teiste meedikute soo järgi, millest ilmneb, et 2014. aastal oli naisarste 75,2%. Arvudes tähendab see, et Eestis on 3323 naisarsti, kellele täna on põhjust soovida head naistepäeva.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee