Mirjam Esperk • 10. märts 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Agnes Aart: kõige rohkem väheneb uroloogi vastuvõttude maht

Lõuna-Eesti haigla.  Foto: Andras Kralla/ÄP

Pärast pikki läbirääkimisi allkirjastasid Lõuna-Eesti haigla ja haigekassa 25. veebruaril lepingu, mille alusel väheneb 2016. aasta juulist haiglas osade erialade maht.

Kõige enam väheneb Lõuna-Eesti haiglas uroloogi vastuvõttude arv, kus ka senini on järjekord olnud püsivalt 4-5 nädalat. Vastuvõttude arvude vähenemine tähendab seda, et patsiendid peavad olema valmis 2-3 nädala võrra pikemateks järjekordadeks, kui praegu. „Kellel kaugemale minek probleemiks ei ole, võivad pöörduda Tartusse või Tallinna,“ soovitab Lõuna-Eesti haigla ravijuht Agnes Aart. Hetkel võtab uroloog haiglas patsiente vastu ühel päeval nädalas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee