15. märts 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Toimus uue innovatsiooninõukogu esimene istung

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski on terviseala teaduse-, arenduse ja innovatsiooni nõukogu juht.  Foto: Raul Mee

Veebruari lõpul kogunes sotsiaalministeeriumis esmakordselt uus terviseala teaduse- ja innovatsiooninõukogu.

Sotsiaalministeerium e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler Ain Aaviksoo ütles, et terviseala teaduse-, arenduse- ja innovatsiooninõukogu loodi eesmärgiga nõustada ministeeriumit tervisevaldkonna teadus- ja arendustegevuste strateegilisel planeerimisel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee