21. märts 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: Marianne Niin avas uue kliiniku

Dermatoloogia ja onkoloog Marianne Niin (paremalt teine) laiendas Niine Nahakliinikut ja avas uue esteetikakliiniku.  Foto: Erakogu

Dermatoloogia ja onkoloog Marianne Niin laiendas Niine Nahakliinikut ja avas uue esteetikakliiniku.

“Dr Niine Nahakliiniku plastilise ja ilukirurgia osakaal on järjest kasvanud, mistõttu oleme samm-sammult suurendanud ka enda professionaalset meeskonda, kus töötaksid oma ala tipptegijad. Usume, et ühendades iluvaldkonna ja meditsiini teenuseid veelgi enam, saame pakkuda kõige kõrgematele standarditele vastavalt turvalist iluraviteenust, mida vajavad nii eestlased kui ka meie lähiriikide patsiendid,” tõi Marianne Niin esile esteetikakliiniku loomise vajalikkust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee