Soomlasi huvitab enim silmakirurgia ja üldine tervisekontroll

Silmaoperatsioon.
Silmaoperatsioon.

Ida-Tallinna Keskhaigla osales koos Merimetsa Hambakliinikuga 21.-24. jaanuaril Soomes turismimessil.

Neli päeva kestval messil tutvustasime soomlastele võimalusi tulla meie haiglasse ravile või siis kontrollida tervist ühe- ning kahepäevasel terviseauditil.

Ida-Tallinna Keskhaigla on pööranud viimastel aastatel üha suuremat tähelepanu välispatsientidele ning võimalusele pakkuda neile vajalikke tasulisi terviseteenuseid. Aasta-aastalt on üha suurem huvi just lähinaabrite poolt ning Soomest, Rootsist, Lätist pärit patsientide hulk on suurenenud märgatavalt.

Tallinn ja Ida-Tallinna Keskhaigla on mugavalt kahetunnise laevasõidu kaugusel Helsinkist. Asume sadamast jalutuskäigu kaugusel, siia on hea tulla ning ka vaid päevaks saabudes on ühtlasi võimalik käia arsti vastuvõtul, anda analüüse ning saada esmane tagasiside terviseauditi järgselt - huvi pakutavate terviseteenuste vastu oli märgatav.

Arvestades inimestega, kes messi külastasid, said valitud ka terviseteenused, mis neid enam kõnetasid. Igapäevane ennetav tegevus - tervislik toitumine, tervisekontroll ning vajadusel kiire, mugav ja läbi emakeelse suhtluse pakutav ravi suurendab patsiendis usaldust - just seetõttu hindavad välispatsiendid meie personali professionaalsust ning personaalset suhtlust kõrgelt.

Terviseaudit - südamerahu tervisenäitajate osas

Kõige enam huvitas põhjanaabreid võimalus tulla meie haiglasse tasulisele ühe- või kahepäevasele terviseauditile - päevakruiisile tulijale on tegemist mugava võimalusega saada neljatunnise auditi käigus kiire ülevaade tähtsamatest tervisenäitajatest ning soovitused edasiseks tegutsemiseks.

Kel mure tõsisem, sel soovitasime põhjalikumal, kaks päeva vältaval kardioloogilisel terviseauditil lasta kontrollida südame tervist, ööbida haiglas ning saada põhjalikum tagasiside ja edasised soovitused tegutsemiseks.

Lisaks terviseauditile huvitusid põhjanaabrid silma- ning veresoontekirurgiast. Ida-Tallinna Keskhaigla silmakirurgid eesotsas dr Artur Klettiga on märk usaldusväärsusest ning sestap pole imestada, et lähinaabrid eelistavad keerulisemate silmaprobleemide korral just ITK silmakliinikut teistele.

Ka veresoontekirurg Veronika Palmiste on põhjanaabrite seas hinnatud, inimeste huvi veenilaiendite ennetamise ning vaevuste leevendamise osas on valdav just vanemaealiste naiste hulgas.

Tervislik eluviis ja toitumine on osa igapäevasest elust. ITKs on võimalik saada dietoloogi nõustamist, eelkõige tundsid huvi vanemad inimesed ning krooniliste haiguste põdejad, kuid toitumisalast nõustamist võivad vajada ka sportlased ja nooremad täiskasvanud.

Eesti tervishoiuteenused on põhjamaades üha enam hinnatud. Et põhjanaabrid teaksid, mida me teeme, plaanime Medicine Estonia klastri raames ka tulevikus lähiriikides Eesti tervishoiuteenuseid tutvustada.

 

Lisa kommentaar

  • Inge Suder
    Ida-Tallinna Keskhaigla turundusjuht
    Medicine Estonia juhatuse liige

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.