27. märts 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Diabeetiline jalg tõstab kognitiivse kahju riski

Diabeetiline jalg tähendab haavandeid, põletikke, mädanikke.  Foto: Internet

Iisraelis asuva Negevi Ben-Gurioni Ülikooli teadlased leiavad uuringule tuginedes, et diabeetikuid, kel on jalatüsistused, võib ohustada suurem kognitiivse kahjustuse risk.

Uuringu läbi viinud üks teadlane, Ben-Gurioni Ülikoolis doktorikraadi kaitsnud doktor Rachel Natovich, esitles kolleegidega saadud tulemusi Ameerika Diabeedi Assotsiatsiooni 75. teaduskonverentsil USAs Bostonis.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee