Violetta Riidas • 31. märts 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Aadamsoo: Minu asumine juhi kohale tuli ootamatult

Foto: Postimees/Scanpix

Eelmisel nädalal peetud Raplamaa omavalitsuste liidu täiskogu istungil tutvustas ennast ja oma plaane Raplamaa haigla uus juht dr Kaire Aadamsoo, kes möönis kohe alguses, et ilmselt tuli tema sellele ametikohale asumine kohalolnuile ootamatult.

Aadamsoo kinnitas, et otsuse põhjuseks oli Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) soov oma tütarettevõtte eest suurem vastutus võtta, kirjutab Raplamaa Sõnumid. Uue haiglajuhi sõnul soovib PERH Raplamaa haigla paremini lõimida, mistõttu pandigi juhiks pikaajalise juhtimiskogemusega Aadamsoo, kes jätkab ka PERHi psühhiaatriakliiniku juhtimist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee