15. aprill 2016
Jaga lugu:

Haigekassa teenuste töös esineb 21.- 22. aprill häireid

Haigekassa logo.  Foto: Internet

21. aprilli hilisõhtust (alates 22:00) kuni 22. aprilli hilisõhtuni testib haigekassa operatiivset võimekust taastada teenuste töö tõsiste tõrgete tekkimisel.

Talitluspidevuse testi käigus võib esineda häireid haigekassa teenuste töös riigi- ja patsiendiportaalis ning kindlustuse kontrollimisel.

Testimine kestab 24 h ning sellel perioodil ei toimi järgnevate teenuste kasutamine:

- Raviarvete edastamise süsteem (TORU);

- Hüvitiste maksmine;- Haigekassa koduleht;- Avalik dokumendiregister.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee