21. aprill 2016
Jaga lugu:

Ravimite Zantac ja Zinacef tarneraskus

Zinacef.  Foto: Internet

Ravimiamet annab teada ravimite Zantac ja Zinacef tarneraskustest.

Müügiloa hoidja GlaxoSmithKline Export Ltd teatas ravimi Zantac 25 mg/ml süstelahus/infusioonilahuse kontsentraadi (toimeaine ranitidiin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti mai lõpuni. Hetkel on mõningane varu ravimit veel hulgimüügitasandil olemas, samuti on saadaval samas kontsentratsioonis sama toimeainet sisaldav Arnetin 25 mg/ml süste- või infusioonilahus.

Müügiloa hoidja Glaxo Group Limited teatas ravimi Zinacef 750 mg süste- või infusioonilahuse pulbri (toimeaine tsefuroksiim) tarneraskusest, mille eeldatav kestus pole teada. Hulgimüügis on väike varu ravimit veel olemas. Samas ravimvormis ning sama toimeaine sisaldusega on saadaval Cefuroxime MIP 750 mg süstelahuse pulber ning Axetine 750 mg süstelahuse pulber.

 

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee