22. aprill 2016
Jaga lugu:

Tulekul on vaktsineerimisteemaline ümarlaud

Tartu Ülikooli meditsiinilise mikrobioloogia ja viroloogia professor Irja Lutsar.  Foto: ajakiri.ut.ee

Ravimitootjate Liit korraldab esmaspäeval immuniseerimise nädala raames vaktsineerimisteemalise avaliku ümarlaua „Miks me peame vaktsineerima?“

24.–30. aprillini toimub WHO Euroopa immuniseerimise nädal, mille eesmärk on tuua fookusesse vaktsineerimise teema tervikuna ning arutleda probleemide ja erinevate võimaluste üle. Selle nädala raames leiab esmaspäeval, 25. aprillil kell 12 Tervishoiumuuseumi (Lai tänav 30, Tallinnas) suures saalis aset vaktsineerimisteemaline avalik ümarlaud.

Ümarlaual osalevad ja vaktsineerimise teemat avavad:

Helen Mülle, Lääne-Tallinna Keskhaigla nakkusarst, Terviseameti peadirektor, Sotsiaalministeeriumi rahvaterviseosakonna nõunik, Tartu Ülikooli meditsiinilise mikrobioloogia ja viroloogia professor, Ravimitootjate Liidu esindaja, Pediaater, lapsevanem, Terviseameti Gripikeskuse peaspetsialist, Terviseameti Nakkushaiguste seire ja epideemiatõrje osakonna peaspetsialist, Ravimiameti ravimiohutusosakonna juhataja

Tiiu Aro

Martin Kadai

Irja Lutsar

Riho Tapfer

Eda Tamm

Liina Kersna

Olga Sadikova

Irina Filippova

Ott Laius

Ümarlauda modereerib Marko Reikop.

 

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee