25. aprill 2016
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Jevgeni Ossinovski: Senise lõhkumist ei poolda

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.  Foto: Raul Mee/ÄP

Eesti tervishoiusüsteem on rajatud solidaarse ravikindlustuse põhimõttele. See tähendab, et eelarvest rahastatav arstiabi peab olema võrdsetel alustel kättesaadav kõigile, sõltumata nende sissetulekutest.

Süsteemi solidaarsus, kus jõukamad inimesed võimaldavad oma maksudega ka vaesemate inimeste ravi, on oluline saavutus ning ühiskondlik väärtus, mida peame hoidma.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee