Regeneratiivmeditsiini arengutest toimub järjekordne konverents

Konverentsi üks korraldajaid veresoontekirurg Andrus Loog.
Konverentsi üks korraldajaid veresoontekirurg Andrus Loog.

Tallinnas toimub juuni alguses juba teine rahvusvaheline rakuravi ja koetehnoloogia konverents “Regeneratiivmeditsiini uued arengud”, teatasid korraldajad.

Konverentsi sihtgrupp on arstid, teadlased, ettevõtjad ja tervishoiuregulaatorid. Toimub see 8-9. juunil 2016 Nordic Hotel Forum’is (Viru väljak 3).

Regeneratiivne meditsiin kasutab juba mitmetuhande aasta tagust teadmist inimese võimet ennast parandada ja terveks saada. Konverentsil avatakse regeneratiivse meditsiini kaardid uute arengute osas - mida juba täna tulevikumeditsiini valdkonnas tehakse ning millised on ootused järgmisteks aastateks?

Selleks, et uues meditsiini harus olla edukad, on vajalik nelja olulise osapoole koostöö, need on arstid, teadlased, ettevõtjad ja regulaatorid. Konverents toimub Tallinnas teist aastat järjest ning taaskord tuuakse otsustajad ühise laua taha.

Konverentsi korraldab Eesti Regeneratiivse Meditsiini Selts. Üles astuvad tipp-eksperdid Itaaliast, Soomest, Belgiast, Saksamaalt, Poolast, Ameerika Ühendriikidest, Leedust ning Eestist.

Konverentsi programm ja registreerimine on avatud.  

Konverents on tasuline. Soodushind  osalemiseks on kuni 7. juunini on 199 eurot  (tudengitele ja residentidele 149 eurot). 

Esimene taoline konverents toimus eelmise aasta augustis. Uudist selle kohta mu.ee-s saab lugeda siit. Meditsiiniuudiste küsimustele enne esimest konverentsi vastas konverentsi üks korraldajaid, MTÜ Rakuravi juhataja veresoontekirurg Andrus Loog. Intervjuu on leitav siit.

 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.