29. aprill 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Loe, mida kirjutati õdedele pärast koosolekut

Õdede liidu eelmine president Ester Öpik.  Foto: ÄP: Raul Mee

Eesti Õdede Liidu volikogu esinaine Tiina Sildver-Kikas saatis pärast 27. aprillil toimunud koosolekut liidu liikmetele kirja, mis jõudis ka Meditsiiniuudiste toimetusse.

Kiri on mõeldud liikmetele üleskutseks hoida rahu ja motiveerib uskuma õdede liidu püüdlustesse oma eemärke edukalt täita. Avaldame kirja täies mahus. Muu hulgas ärritab õdede liidu liikmeid, et üle-eelmine president Ester Öpik sai 3200eurost kuupalka, mille sisuliselt määras endale ise.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee