Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

HUSi patsientide andmed vedelesid Vantaal ühiselamu hoovis

Muu prahi hulgas vedelesid ka HUSi patsientide dokumendid.  Foto: Helsingin Sanomat

Vantaal asuva tudengite ühiselamu hoovis vedelesid dokumendid kümnete inimeste tervisandmetega.

Veresoonte kirurgia kliiniku patsientide dokumendid leiti Vantaal asuva  tudengite ühiselamu hoovist prügikastide kõrval vedelenud seljakotist ja kilekotist riiete, kassiliiva ja muu prahi vahelt. Iga möödakäija võis tutvuda patsientide isikuandmete, haigusloo ja analüüsitulemustega, mis pärinesid aastatest 2012–2015, kirjutas Helsingin Sanomat.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee