Violetta Riidas • 11 mai 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pankur teenis HIV-ravimite petuskeemiga üle miljoni euro

HIV ravimid on tavaliselt kallid, kuid Aafrikasse müüakse neid tunduvalt odavamalt.   Foto: AFP/Scanpix

Endine Šveitsi pankur müüs Aafrika riikides HIV-epideemia leevendamiseks mõeldud odavaid ravimeid Saksamaa turul ja teenis pettusega kopsaka rahasumma.

Praeguseks 70-aastane ärimees kasutas ära süsteemi, mis oli mõeldud selleks, et arengumaades elavad inimesed saaksid endale lubada HIV-vastast ravi, vahendas Postimees Tervis portaali the Local vahendusel hiljuti Šveitsi ajakirjas Beobachter ilmunud artiklit.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee