13. mai 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Velgan: Oluline on motiveeriv töökoht

Eesti Nooremarstide Ühenduse juhatuse liige Marta Velgan.  Foto: Veiko Tõkman

Meditsiiniuudiste küsimusele, mis motiveeriks noori arste maale tööle minema, vastas nooremarstide ühenduse juhatuse liige Marta Velgan.

Velgan: "Maale tööle minemist soodustaksid eeskätt samad tegurid, mis ükskõik kuhu mujale tööle minnes. Näiteks motiveeriv ja väljakutsuv töökoht, kus on tagatud nii elementaarsete uuringute kättesaadavus, patsientide piisavus kui ka haigla või tervisekeskuse järjepidevus. Paljude väikehaiglate saatus on viimastel aastatel aga järjest küsitavamaks muutunud. Lisaks on väga oluline, et maapiirkonnas makstav töötasu oleks konkurentsivõimeline ning kataks elukoha vahetusega ja transpordiga seotud kulutused. Olulist rolli mängib ka see, kas maapiirkonnas on võimalik leida elukoht, elukaaslasele töökoht ning lastele lasteaia- ja koolikoht."

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee