Galerii: Kliinikum tunnustas selle aasta tegijaid

Kliinikumi preemia laureaat emeriitprofessor Tiina Talvik.
Kliinikumi preemia laureaat emeriitprofessor Tiina Talvik.

Lisaks emeriitprofessor Tiina Talvikule said kliinikumi kevadkonverentsil tänatud ja auhinnatud ka parimad õppejõud, teadusartiklite autorid ja enim kidietud arstid.

Emakeelse arstiteadusliku ajakirja jätkusuutlikkuse toetamiseks ja eestikeelse teaduskeele arendamiseks premeerib kliinikum aastast 2011 parimat ajakirjas Eesti Arst ilmunud artiklit. 2015. aasta parimaks artikliks oli Oliver Nahkur, Agnes Männik, Tiit Suuroja, Eva Juus, Triin Võrno, Rainer Reile, Raul-Allan Kiivet „Kolorektaalvähi sõeluuringu kulutõhusus Eestis.“ Eesti Arst 2015; 94(11):652– 659.

Parimateks arst-õppejõududeks valiti doktorr Andres Kotsar ja doktor Karin Keernik.

Neinar Seli stipendiumi viimase viie aasta teaduspublikatsioonide eest pälvis doktor Margus Punab, viimase kalendriaasta ehk 2015. aasta teaduspublikatsioonide eest pälvis Neinar Seli stipendiumi kliinikumi lastekliiniku juhataja professor Vallo Tillmann.

Enim tänasid patsiendid doktor Ülle Kadastikku, naistekliiniku vanemarst-õppejõudu sünnitusabi ja günekoloogia erialal, ning dotsent Aare Märtsonit, kes on traumatoloogia ja ortopeedia kliiniku juhataja.

 

 

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.