13. juuni 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Georg Männik ja Imre Rammul PERHi nõukokku

Georg Männik  Foto: ÄP: Erik Prozes

Ehkki ERRi andmetel lahkus Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogu senine juht Toomas Vilosius juuni algul ametist, on ta hetkel veel haigla kodulehel kirjas. Küll aga on sinna lisatud kaks uut nõukogu liiget.

Lisaks seni teada liikmetele (Toomas Vilosius, Agris Peedu, Oliver Väärtnõu, Hanno Matto ja Arvo Mesikepp) on 13. juuni seisuga märgitud PERHi nõukogu liikmeteks märgitud ka Imre Rammul ja Georg Männik.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee