17. juuni 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vastu osapoole tahtmist tasude andmeid avaldada ei saa

Foto: Scanpix/Caro

Ravimitootjate ja tervishoiutöötajate vaheliste majandussuhete avalikustamise nõude puhul on oluline, et tegemist on tootjate initsiatiiviga ja teise poole jaoks on see vabatahtlik.

Niisiis, kui arst, õde või apteeker ei anna nõusolekut teda puudutavate andmete avalikustamiseks, siis ravimitootja seda nõuda ei saa. Senine kogemus näitab Ravimitootjate Liidu juhi Riho Tapferi sõnul, et enamik tervishoiutöötajatest on siiski avalikustamisega nõus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee