Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteegikett kinkis Kuressaare kiirabile puugivaktsiini

Puuk.  Foto: puugiinfo.blogspot.com

Kuressaare haigla Südameapteek kinkis haigla kiirabibrigaadile 25 puugivaktsiini doosi, et puukentsefaliidi riskipiirkonna Saaremaa kiirabitöötajad oleksid ohtliku haiguse eest kaitstud.

2015. aasta suvel Eesti teadlaste koostöös valminud uuringust selgus, et Eesti kõige puugirikkam piirkond on Saaremaa ning inimeste haigestumine puukentsefaliiti on seal märkimisväärselt kõrgem, kirjutas Meie Maa.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee