Vähiliidule oli eelmine aasta varasemast edukam

Vähiliidule uute busside üleandmine juunis. Busside võtmed võtab üle kliinikumi juht Urmas Siigur, temaga rõõmustavad Maie Egipt ja dr Vahur Valvere.
Vähiliidule uute busside üleandmine juunis. Busside võtmed võtab üle kliinikumi ...

Eesti Vähiliit oli majandusaruande järgi eelmisel aastal toetuste kogumisel edukam kui aasta varem. Tippsündmuseks oli kaks korda suurema tulemusega lõppenud Jõulutunneli saatest kogutud summa.

MTÜ Eesti Vähiliit kogus 2015. aastal annetusi ja sai muid tulusid kokku 239 000 eurot. Aasta varem koguti 202 000 eurot. Tulemiks oli nii mullu kui tunamullu sisuliselt null, kuna mullu jäi see kolme euro peale, aasta varem 22 eurole. 

Töötajate keskmine arv taandatuna täistööajale on olnud kahel viimasel ajal seitse, mullu on ühe inimese arvestuslik brutopalk 1100 eurot. 

Tegev- ja kõrgemale juhtkonnale arvestatud tasud ja muud olulised soodustused oli mullu 31 700 eurot ja alla 500eurone autohüvitus. 
 
Eesti Vähiliidu tegevjuht on Maie Egipt. Eesti Vähiliidu president on  prof dr med Väino Rätsep ja nõukogu esimees dr Vahur Valvere, SA PERH Onkoloogia- ja hematoloogiakliiniku juhataja.
 
Nõukogu liikmed:
dr Kaiu Suija
SA Vähihaigete Toetusravi juhataja, Lõuna-Eesti Vähiühingu juhatuse esinaine
Valve Kirsipuu SA Vähihaigete Toetusravi nõukogu esimees
Daisy Tauk vandeadvokaat
Kadi Lambot ettevõtja
Luule Agu Põhja-Eesti Vähihaigete Ühendus
 
Vähiliitu kuulub 17 allorganisatsiooni, nende hulgas 14 patsientide ühendust ning ühtekokku ligi 2000 liiget. Mullu läbi viidud üritustest oli edukaim alati jõulude ajal  ETV ekraanil eetrisse minev Jõulutunnel. Tänu Jõulutunneli kaudu laekunud telefoniannatustele 291 379,00 eurot oli vähiliidul võimalus osta kaks diagnostika kabinetti. Üks nahavähi varajaseks diagnostikaks ja teine eesnäärmehaiguste diagnostikaks.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.