Uudised
Ainult tellijale

Millised arstid said Tallinna Lastehaiglas kiita?

Lastearst Ülle Uustalu  Foto: Meditsiiniuudised, mu.ee

Tallinna Lastehaigla kvaliteediteenistuse juhataja Lagle Suurorg võtab haigla kodulehel kokku, kes said lapsevanematelt selle aasta esimesel poolel kiita ja millega ei oldud rahul.

Ajavahemikul 01.01–30.06 registreeris lastehaigla kvaliteediteenistus 33 avaldust, neist 15 kiitust ja 21 kaebust. Sageli sisaldab üks avaldus ühel ajal nii positiivseid kui ka negatiivseid arvamusavaldusi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee