Filiaal hoiab Kaarli hambakliinikut kahjumis

Kaarli hambakliiniku Ülemiste filiaal nn kolmiktornis.
Kaarli hambakliiniku Ülemiste filiaal nn kolmiktornis.

Investeeringuid nõudnud filiaal Ülemistes hoidis Kaarli Hambapolikliinikut ka eelmisel aastal kahjumis, nii nagu ka aasta varem. Teised kaks üksust olid mullu plussis.

Kaarli Hambapolikliinikul on kolm allüksust: Sõpruse Hambaravi, Kaarli Hambaravi ja Ülemiste Hambaravi. Viimase käivitamiskulud tõid ettevõttele mullu kahjumi.

Majandusaruanne kirjutab, et käibe poolest oli eelmine aasta ettevõttele hea. Käive oli ligi 7,2 mln eurot (aasta varem 6,5 mln eurot). Kahjum oli mullu aga 32 500 eurot (aasta varem 44 000 eurot). 

Patsiendikülastusi oli mullu kokku 83 400, mis on ligi 2000 võrra rohkem. Tasuline meditsiiniteenus moodustas käibest 78%, ülejäänu oli riigi dotatsiooniga laste hamba- või protseesiravi. Natukene toimus meditsiini- ja hügieenitarvete müüki patsientidele.

Kliinikus töötas mullu kokku arvestuslikult 148 inimest keskmise brutokuupalgaga ligi 2100 eurot. Tegev- ja kõrgemale juhtkonnale arvestatud tasu oli mullu kokku 113 000 eurot nagu ka aasta varem. 

Ettevõtte omanik on OÜ Almacon, mille omanik 72,5% ulatuses on Georg Männik, ülejäänud osalus jaguneb viie inimese vahel, kellest Piret Uudeküll on ühtlase Kaarli Hambapolikliiniku juhatuse liikmena ka majandusaruandele allkirja pannud. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.