28 juuli 2016 07:00
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Ravimitel Blastomat ning Afrin Chamomile on tarneraskus

Foto: Internet

Müügiloa hoidja Alvogen IPCo S.ar.l. teatas ravimite Blastomat 20 mg, 100 mg ja 140 mg kõvakapslite (toimeaine temosolomiid) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti 2016. aasta detsembrini.

Hetkel on mõningane varu ravimit hulgimüügitasandil veel olemas. Apteekides on saadaval teised temosolomiidi sisaldavad ravimid, teavitab ravimiamet.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee