Reedel on mõttetalgud Eesti meditsiinisüsteemist

Perearst Madis Veskimägi.
Perearst Madis Veskimägi.

Tõstamaa perearst Madis Veskimägi kutsub huvilisi reedel 5. augustil osalema mõttetalgudel esmatasandi meditsiinist. Üritus korraldatakse riigikogu saadikute ja sotsiaalministri osalusel

„Alateemaks on koostöö meditsiinis ja praegune turumajanduslik meditsiin,“ selgitas Madis Veskimägi lähemalt. Hetkel on osalejaid kirjas 10 inimese ringis, kuid kõik huvilised on oodatud veel liituma. Kohale on lubanud tulla riigikogu saadikud Pärnumaalt, eesotsas Mark Soosaarega ning Jevgeni Ossinovski, samuti mõned arstid.

"Ise valmistan ette pikema kirjutise, tõuke selleks andis minu röntgenikabineti sulgemine, sest seda “teenust” tohib pakkuda vaid eriarstiabi asutus. Selline on tervishoiukorralduse seadus," selgitas Veskimägi. 

Kokku saadakse 5.augustil Tõstamaal. Ürituse algab kell 14 kohvilauaga, kell 15 – 17 on kavas ettekanne praegusest turumajanduslikust meditsiinist ja võimalustest olukorra muutmiseks, järgnevad mõttetalgud ning sõnumi koostamine otsustajatele. Õhtu jätkub vaba aja ja teatrietendusega.

Kes soovib mõttetalgudel osaleda, sellel palutakse endast teada anda 4.augusti õhtul kella 18, telefonil 52 304 45 või e postiga terkes@hot.ee või madis@tostamaa.ee.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.