Violetta Riidas • 10. august 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pediaatria 8 eriala hulka ei kuulu

Haigekassa kinnitusel vaadeldakse praegu, milliseid pediaatriateenuseid peaks maakondades minimaalselt pakkuma, kuid lastearste sealt kindlasti ära ei kaotata.  Foto: Panthermedia /Scanpix

Eesti Lastearstide Selts esitas juba eelmise aasta lõpus sotsiaalministeeriumile oma seisukohad GKSi esialgse plaani kohta mitte jätta pediaatrilist abi maakondadesse.

Kuigi haigekassa kinnitusel lastearste maakondadest ära ei kaotata, pole ministeeriumi esindajad seni veel lastearstidele vastanud ja kohtumiseks valmisolekut näidanud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee