Violetta Riidas • 19. august 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ossinovski: Aasta lõpuks prognoosime tulemiks -31 miljonit

Töö- ja tervishoiuminister Jevgeni Ossinovski.  Foto: Raul Mee/ÄP

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski nentis eile Postimehele haigekassa eelarve 33 miljoni euro suurust puudujääki kommenteerides, et tervishoiusüsteemi rahastamine vajab reform ning sellest saavad kõik valitsuse liikmed aru.

Riigieelarvestrateegias on haigekassa selle aasta eelarve positsiooniks märgitud 0,8 miljonit eurot, ent tänaseks on juba esimese poolaasta tulem -33 miljonit eurot. Miks märgiti strateegiasse sellised numbrid, kuigi juba toona kinnitatud haigekassa eelarve oli planeeritud 9-miljonilise puudujäägiga ja täna on see juba 33 miljonit eurot?Rahandusministeerium on meilegi mõistetamatult oma prognoosi korrigeerinud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee