24. august 2016
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Veskimägi: Äripõhine meditsiin toetab patsientide asjatut uurimist

Tõstamaa perearst Madis Veskimägi.  Foto: Erik Prozes

Tõstamaa perearst Madis Veskimägi on kirja pannud hulga mõtteid Eesti meditsiinist, sel korral arutleb ta haigekassa kui kontrollorgani asjakohasuse üle.

Meditsiini suur rahaudar ja selle nisakesed ehk siis meie haigekassa ja selle osakondade toimimine on omaette nähtus. Töötab terve armee ökonomiste, arvestajaid, juriste, arste, eksmeedikuid, keemikuid, endiseid kolhoosiesimehi, analüütikuid, asjaajajaid, sekretäre, juhte, keskastmejuhte, tippjuhte ja direktoreid. Loomulikult saades ka väärilist palka, töötades väärilistes ruumides ja sõites väärilise autoga.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee