29. september 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Veskimägi: Raha on alati vähe

Tõstamaa perearst Madis Veskimägi  Foto: Erik Prozes

Meditsiiniteemaliste artiklite põhiteemaks on raha, seda on alati vähe ja seda nõutakse juurde. Siis lubatakse vaadata kuidas ravijärjekordi lühendada või loobutakse Eestist lahkumise mõtetest. Selle kirjatüki eesmärk on teistsugune- julgen väita, raha on piisavalt, kuid selle kasutamine meie turumajandusliku meditsiinikorralduse juures on äärmiselt ebamõistlik. Kannatajaks on ikka nõrgem pool, meie patsiendid, seejärel ka meditsiinitöötajad, täpsemalt nende vaimne tervis.

Olles lihtne perearst maapiirkonnas, tehes valvetööd maakonnahaigla erakorralise meditsiini osakonnas ja viies läbi aeg-ajalt õppepäevi erinevatel teemadel ja kohtudes nii Eesti kui väliskolleegidega on kogunenud palju mõtteid ja tähelepanekuid.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee