Uudised
Ainult tellijale

GALERII: ITK avas uued lülisambakirurgia palatid

Värskelt avatud lülisambakirurgia palat.  Foto: Birgit Varblane

Täna avati Ida-Tallinna Keskhaiglas uued lülisambakirurgia keskuse palatid, mis võimaldavad patsientidele senistest veelgi paremaid keerulistest operatsioonidest taastumise võimalusi ja pakuvad personalile tipptasemel töökeskkonda.

Lülisambakirurgia keskuse loomine ja arendamine on olnud haigla jaoks olulise tähtsusega. ITK lülisambakirurgia keskuses opereeritakse aastas üle 300 patsiendi. Keskuse juhataja doktor Taavi Toomela sõnul on tegelik vajadus veelgi suurem – hinnanguliselt 1500 operatsiooni aastas. Täna saadetakse Ida-Tallinna Keskhaiglasse kõige keerulisemate seljaprobleemidega patsiente üle Eesti.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee