Tallinna Tervishoiu Kõrgkool uuendas farmaatsialaboreid

Täna kell 11 tutvustab Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli farmaatsia õppetool oma farmaatsia profiiliga laborite kompleksi uuenenud õpi- ja töökeskkonda. Muuhulgas antakse laboritele spetsiaalsed, pühendustega nimed.

Farmaatsia õppetooli vajadustest lähtuvalt on meetme „Rakenduskõrgharidusõppe ja õpetajakoolituse õppeinfrastruktuuri kaasajastamine“ toel Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ehitatud ja sisustatud erialaainete õppimiseks ja õpetamiseks ning rakendusuuringute läbiviimiseks uued, kaasaegsetele nõuetele vastavad innovaatilised laborid.

„Uute ruumide ja võimalustega ning farmaatsia õppetooli rakendusuuringute suundadega on palutud tutvuma nii meie kolleegid kui head koostööpartnerid,“ ütles kõrgkooli farmaatsia õppetooli juhataja-õppejõud Lilian Ruuben. „Et siduda minevikku ja olevikku, oleme otsustanud anda uutele laboritele nende heade kolleegide nimed, kes on selle maja seinte vahel teinud oma elutöö. Oma nimelise labori saavad Eevi Tamm, Kaljo Sõerde, Aino Itra, Hilja Mägi ja Udo Margna,“ lisas Ruuben.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on üks kahest Eesti tervishoiu kõrgkoolist, mille missioon on koolitada innovaatiliselt ja kriitiliselt mõtlevaid tervisevaldkonna töötajaid. Kõrgkooli visioon on olla pidevalt arenev, siseriiklikult ja rahvusvaheliselt võrgustunud, kus sise- ja välispartneritega koostöös ning õppijaid kaasates lahendatakse aktuaalseid probleeme.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.