Maivi Parv sai juhatuse liikme kohale otsepakkumise

Haigekassa juhatuse esimees Tanel Ross
Haigekassa juhatuse esimees Tanel Ross

Maivi Parvele tegi ettepanek asuda juhatuse liikme ametikohale otsepakkumisega, mille kinnitas haigekassa nõukogu. Konkurssi ametist loobunud Mari Mathieseni kohale ei korraldatud ja seadus seda ka ei nõua.

Haigekassa esindaja selgitas, et vastavalt seadusele tehakse ametiaja lõppemise eel kõigepealt ettepanek jätkata ametis olevale juhatuse liikmele. Kui too nõustub ja haigekassa nõukogule samuti sobib, siis töösuhe ka jätkub. Et aga Mari Mathiesen ei soovinud ametis jätkata, tuli talle leida asemik ja see leiti haigekassa seest, ilma avaliku konkursita.

Maivi Parv ise ei soovinud oma nimel Meditsiiniuudiste küsimustele vastata, kuid osales alljärgneva vastuse kokkupanekul.

Selle järgi on ta olnud haigekassas alates 2001. aastast, olles varasemalt töötanud Tartu Ülikooli kliinikumis, juhtinud aastaid tulemuslikult haigekassa Tartu piirkondlikku osakonda ning alates möödunud aasta sügisest partnerihalduse osakonda.

Aasta tagasi muutus haigekassa struktuur, ühtlustati ja täpsustati tööprotsesse ning vastutusi. Haigekassa kui organisatsiooni töökorralduse täiendamine oli vajalik protsess kindlustatule kvaliteetsema teenuse pakkumiseks.

Tänaseks on uus süsteem töösse rakendunud ning on oluline sihikindlalt ja stabiilselt jätkata kokku lepitud eesmärkide täitmist.

Maivi Parv nõustus ametikohta tähtajaliselt vastuvõtma seetõttu, et peab oluliseks, et eelmise juhatuse pühendumusega juhitud organisatsioon jätkaks visioonide suunas liikumist ning eesmärkide täitmist sama efektiivselt.

Juhatuse liikmena kuuluvad Maivi vastutusalasse parnerihalduse valdkond ning uue väljakutsena ka ravikvaliteedi ning tervise edenduse valdkond.

Mari Mathieseni ametilepingus kokkulepitu kohaselt makstakse talle ametilepingu tähtajalise lõppemise korral hüvitist 3 kuu ametitasu ulatuses.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.