Uudised
Ainult tellijale

Millised teenuseosutajad ei saatnud mullu TISi ühtki epikriisi?

Üleminekuks tervise infosüsteemi andmete põhjal tehtavale riiklikule statistikale on vajalik kõigi teenuseosutajate epikriise.  Foto: Scanpix/Phovoir

Üleminekuks tervise infosüsteemi andmete põhjal tehtavale riiklikule statistikale on vajalik kõigi teenuseosutajate epikriise, paraku ei kõik seda siiski ei tee, selgub TAI analüüsist.

Kui mullu jäi TIS-i statistiliste aruannetega võrreldes saatmata umbes 25 000 haiglaravilt lahkumise kokkuvõtet, siis üle 5000 neist ehk umbes viiendik pärines haiglatest, kes 2015. aastal ühtki kokkuvõtet ei saatnud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee