Uudised
Ainult tellijale

Euroopa tervisevolinik tunnustas Eesti alkoholipoliitikat

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski.  Foto: Raul Mee/ÄP

Eilsel kohtumisel tervise- ja tööministri Jevgeni Ossinovskiga väljendas Euroopa tervisevolinik Vytenis Andriukaitis toetust liikmesriikide pingutustele alkoholipoliitika karmistamisel.

Volinikuga vahetati informatsiooni Eesti eesseisvast Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ettevalmistustest. Minister Jevgeni Ossinovski kinnitas Vytenis Andriukaitisele, et lisaks siseriiklikele sammudele alkoholipoliitikas seab sotsiaalministeerium alkoholipoliitika üheks oma eesistumise prioriteediks. Samas rõhutas ta vajadust Euroopa Liidu täiendavate ühisregulatsioonide järele, näiteks üle piiri veetava lubatud alkoholi koguste vähendamine, alkoholireklaami piiramine internetis ja alkoholitoodete märgistamise nõuded.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee