Ka Kärdla perearstid loobuvad tervisekeskuse rajamisest

Hiiumaa haigla
Hiiumaa haigla

Hiiumaa haigla nõukogu liige Meelis Roosimägi teatas, et eelmisel nädalal otsustas OÜ Kärdla Perearstid Hiiumaa tervisekeskuse rajamise projektist välja astuda.

Sellega langeb ära ka tervisekeskuse loomise võimalus, kuna keskusesse ei suudeta koondada nõutaval arvul perearste, kirjutas Hiiu Leht.

Perearstide sõnul on loobumise põhjuseks palju lahendamata küsimus, näiteks see, et tervisekeskustega seotud muudatused tervishoiuteenuste hinnakirjas ei kata kaugeltki kogu tervisekeskuse teenuste nimekirja. Lisaks peaksid perearstid andma kinnituse, et kindlustavad perearstiteenused tervise keskuses kümne aasta jooksul, kuid kindlustust selleks olemas ei ole.

OÜ Kärdla Perearstid juhataja dr Meeli Paesüld märkis, et perearstid on ettevõtjad ja peavad teadma, kuidas mõjutavad muudatused nende tegevust, samas kui praeguste ruumidega on rahul nii arstid kui ka patsiendid, mistõttu vaid 50 meetrit haiglale lähemalt asuvas tervisekeskuses ruumide üürimine ei ole eesmärk omaette.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.