Kolleegiauhinna kliinikumis pälvisid dr Adamson ja dr Sarapuu

Silver Sarapuu ja Vivika Adamson.
Silver Sarapuu ja Vivika Adamson.

Kolleegiauhind on uus kliinikumi tunnustus arstidele, millega tuuakse esile häid kollegiaalseid suhteid.

Dr Vivika Adamson on kliinikumi infektsioonikontrolli teenistuse arst ning dr Silver Sarapuu anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku I intensiivravi osakonna juhataja.

Dr Vivika Adamson ja dr Silver Sarapuu on oma eriala väljapaistvad spetsialistid, kes oma igapäevast tööd tehes on pälvinud kolleegide siira lugupidamise ja tunnustuse. Kolleegiauhinna idee algataja dr Ain Kaare sõnul on mõlemad arstid need, kes nõustavad teiste erialade arste alati täie tähelepanuga.

Kolleegiauhinna väljaandmist korraldab kliinikumi eetikakomitee.  Vastavalt statuudile antakse Kolleegiauhind arstile arvestades tema kollegiaalsust, sõbralikkust, väärikat käitumist, abivalmidust ja tahet nõustada kolleege. Esimesed kaks Kolleegiauhinna  saajat nimetas kliinikumi eetikakomitee, kuid edaspidi teevad ettepaneku auhinna saajate nimetamiseks eelmisel korral Kolleegiauhinna  saanud arstid.  Kolleegiauhindu on kuni kaks ja neid antakse välja üldjuhul üks kord aastas.

 

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.