29. detsember 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Õed taotlevad vaktsineerimisõigust

Õde tegemas vaktsinatsiooni keskealisele mehele.  Foto: http://www.freestockphotos.biz

Tartu Tervishoiu Kõrgkool taotleb sotsiaalministeeriumi immuunprofülaktika ekspertkomisjonilt ja terviseametilt luba immuniseerimise valikaine läbiviimiseks.

Suur osa kõrgkooli lõpetajatest töötab abiõena ja kõrgkooli lõpetamise järgselt jätkub töö õena või ämmaemandana. Enamasti on selleks ajaks selge ka valdkond, kuhu tulevane õde või ämmaemand soovib tööle minna, kuid on valdkondi, kus ei piisa ainult lõpudiplomist teatud tööülesannete täitmiseks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee