30. detsember 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Soomes töötanud noor arst avas isa kliinikus õhtuse arstikabineti

Eraarst Ingmar Lindström.  Foto: ÄP: Andras Kralla

Pikka aega Soomes arstina töötanud Ingmar Lindström avas oma isa Sven Lindströmi erakliinikus Tallinna kesklinnas õhtuse Valvekliiniku, omamoodi EMO alternatiivi.

Arstid ja õed on seal patsiente teenindamas tööpäeviti kl 16.00-21.00. Kliiniku kodulehe kinnitusel on nende eesmärk, et ükski patsient ei pea abi saamiseks ootama kohapeal üle poole tunni. Arsti vastuvõtu hind on 40 eurot ja visiidi ajaks on pool tundi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee