Triin Tabur • 2. jaanuar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Intervjuu Kuido Nõmmega: eksimine on arsti töös paratamatu

Kliinikumi arst Kuido Nõmm.  Foto: Postimees/Sille Annuk

Tartu Ülikooli Kliinikumi erakorralise meditsiini osakonna juhataja Kuido Nõmme sõnul peaks Ida-Viru arst Igor Gorjatšov kohtuotsuse kindlasti edasi kaebama, sest selle jõustumisel ähvardab oht, et peagi on kriminaalkorras süüdi mõistetud kõik Eesti arstid.

Intervjuu ilmus Postimehe terviseportaalis.Igor Gorjatšovile mõisteti poolteiseaastane tingimisi vanglakaristus ja ligikaudu 15 000 eurone rahatrahv. Kuidas suhtute 29. detsembril jõustunud kohtuotsusesse?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee