Kadi Heinsalu • 2. jaanuar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tööd alustav uus ametkond jääb E-tervise ruumidesse

Katrin Reinhold on uue asutuse juht.  Foto: Arne Kailas, Sotsiaalministeerium

Jaanuarist tööd alustav Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus (TEHIK) jääb Uus-Tatari tänavale, kus varem tegutses tema eelkäija E-tervise sihtasutus.

Pressiteate järgi ühendab Tervise- ja Heaolu Infosüsteemide Keskus seni killustunud süsteemi ja on riigile partneriks IKT kompetentsikeskusena tervise-, sotsiaal- ja töövaldkonnas e-teenuste arendamisel. Uue ametkonna peadirektori Katrin Reinholdi sõnul on keskuse peamisi ülesandeid hoolitseda, et e-teenused iga inimest puudutavates valdkondades aitaksid parimal moel täita riigi kohuseid inimeste ja inimeste kohuseid riigi ees.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee