Mirjam Esperk • 19. jaanuar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ossinovski: Aprillis tuleb otsus

Konverentsil esines ettekandega ka tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, kes saab veel viimaseid näpunäiteid oma nõunikult Andri Maimetsalt.  Foto: Raul Mee

Konverentsil Meditsiin 2017 andis esimese ministriaasta jooksul tehtust andis ülevaate töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski.

“Aasta tagasi teie ees seistes lubasin, et eesmärgiks saab tervishoiusüsteemi kui terviku suurem sidustamine, tervishoiusüsteemi haiglakesksuse vähendamine, et erinevate klotside vahel olevad praod saaks ära täidetud, et patsient sisse ei kukuks,” ütles minister.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee