Violetta Riidas • 28. jaanuar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Orissaare võib hambaarsti saada Viimsist

1. detsembril lõpetas Orissaares tegevuse staažikas hambaarst, kellele mantlipärijat sügisel ei nähtud.  

Orissaare ja kogu Ida-Saaremaa inimeste hambaid ravinud tohtri asemele, kes hiljuti pensionile läks, on loodetavasti varsti oodata uut arsti. Soovi on selleks avaldanud Praks ja Küüts Hambaravi OÜ, mis tegutseb Viimsis.

Hambaarst Kristiina Praks ütles Saarte Häälele, et hetkel on Orissaarde tulek vaid plaan. Kui kõik osapooled päri on, siis on ta ka tulemas. Praks rääkis, et ta on Saaremaaga seotud oma juurte kaudu ja satub siia tihti. "Ja muidugi on kahju ka, et inimestel arsti pole," lisas ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee