Haigekassa juhatuse kuupalgad said 400 eurot juurde

Haigekassa juhatuse esimees Tanel Ross.
Haigekassa juhatuse esimees Tanel Ross.

Haigekassa juhatuse liikmete kuupalk kasvas sel aastal 400 eurot, selgub haigekassa nõukogu otsusest. See oli esimene palgatõus kahe aasta jooksul.

Haigekassa nõukogu esimees terviseminister Jevgeni Ossinovski kinnitas jaanuaris haigekassa juhatuse esimehe Tanel Rossi ametitasuks 2017. aastal 4400 eurot kuus, juhatuse liikmete Kuldar Kuremaa ja Maivi Parve ametitasu on 4000 eurot kuus. 

Varem, aastal 2015 kinnitas aga nõukogu esimees haigekassa juhi Tanel Rossi ametitasuks 4000 eurot kuus, Mari Mathieseni ametitasuks 3600 eurot ja Kuldar Kuremaa ametitasks samuti 3600 eurot. 

1. novembril 2016 lõppes Eesti Haigekassa juhatuse liikme Mari Mathieseni korraline ametiaeg ja haigekassa nõukogu poolt kinnitati juhatuse uueks liikmeks Maivi Parv. Tema ametitasuks määrati 3600 eurot kuus. Muid otsuseid nõukogu möödunud aastal haigekassa juhatuse liikmete ametipalkade osas ei teinud.

 

 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.