Triin Tabur • 15. veebruar 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Einberg: keerulisemaid haigusjuhte me varsti enam ei ravi

Lastearstide seltsi president dr Ülle Einberg.  Foto: Andras Kralla

Lastearstide seltsi juht Ülle Einberg on veendunud, et pediaatria voodipäev tuleb ennistada ja pediaatria voodihinda on vaja tõsta.

Einberg räägib, et koostöös laste ja noorte diabeediühinguga viidi sisse muutusena glükoosisensorite hüvitamine 5–19aastastele diabeediga lastele ja noortele. Samuti hakati sellest aastast kompenseerima glükoosi püsimonitooringuks vajalikku saatjakomplekti 50% soodusmääraga.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee