Triin Tabur • 17 veebruar 2017 14:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sule ületöö koefitsientidest: lisadokument on realistlik samm

Haiglate liidu juhatuse esimehe Urmas Sule  Foto: Andres Haabu

Haiglate liidu juht ja haigekassa nõukogu liige Urmas Sule ütles, et haigekassa nõukogu poolt täna tehtud otsus motiveerib osapooli kokku saama ja tegema pingutusi selle nimel, et jõuda reaalse kollektiivleppeni.

Sule jätkas, et haiglate liit on selgelt väljendanud, et kui kollektiivlepe nüüd järgmiseks kaheks aastaks sõlmitakse, siis puudub haiglatel praegu samale ajale vaadates igasugune kindlus ravijuhtude osas. „Teine asi, mis on kindlamast kindlam on see, et me peame samal perioodil tervishoiutöötajatele maksma kokkuleppe kohaselt tänasega võrreldes kõrgemat töötasu. Kui vaadata aga eelarve perspektiive, siis see on päris suur väljakutse meile,“ rääkis Sule. „Paljud haiglate liidu liikmed on selles osas ääretult murelikud.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee