23. veebruar 2017
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Innovatsioon antikoagulatsioonis – suurenenud kliiniline kindlustunne

Boehringer Ingelheim  Foto: Boehringer Ingelheim

Viin, 26. jaanuar 2017 – eelmisel aastal toimus oluline muudatus antikoagulantravi vallas, sest turule saabus otsese suukaudse antikoagulandi (DOAC) toime spetsiifiline peataja.

Pärast eri riikide ravimiametite heakskiitu sai Pradaxa®-st (dabigatraaneteksilaat) esimene DOAC, millel on spetsiifiline toime peataja Praxbind® (idarutsizumab). 1,2,3,4 See tähendab, et esimest korda saab Pradaxa®-ga ravitud patsientidel antikoagulandi toime mõne minuti jooksul peatada. 5,6 Nüüd, kus selle võimaluse loomisest on möödunud aasta, arutati Antikoagulantravi Akadeemia konverentsil, kuidas on DOAC toime peataja muutnud antikoagulantravi viimase 12 kuu jooksul.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee