Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Luik: lepe on võimalik, kui tuleb ka ühisdeklaratsioon

Foto: Delfi

Meditsiiniuudiste küsimusele, kui reaalne on selle kuu keskpaigaks kollektiivleppe allkirjastamine, vastas Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu president Iivi Luik.

Iivi Luik: "Tervishoiu rahastamise probleeme on läbirääkimistel tõstatatud juba üle 10 aasta. Kahjuks ei ole lahendusi tänaseni leitud. Võrreldes eelmiste aastatega on vähenenud patsientidele teenuse kättesaadavus ja on vähendatud ka kiirabi rahastust. Tervishoiutöötajate jaoks on eelkõige oluline patsiendi heaolu ja õigeaegne vajalik abi. Me ei ole nõus saama töötasu tõusu patsientide arvelt. Kuu ajaga on põhimõtteliselt võimalik saada kollektiivleping, kui selle lisana loodav ühisdeklaratsioon sisaldab konkreetseid kokkuleppeid."

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee