Violetta Riidas • 10. märts 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

3 tervisekeskust loobus euroraha taotlemisest

Foto: Scanpix/Caro

Rahandusministeeriumile esitati 56 taotlust tervisekeskuste rajamiseks eurorahaga. Tervisekeskuste tarbeks taotleti kokku 58,4 miljonit eurot toetust. Sotsiaalministeeriumile esitas taotluse 59 keskust.

Eile kukkus tähtaeg, kui kõik, kes soovivad tervisekeskuseid eurorahaga rajada, pidid esitama vastava taotluse rahandusministeeriumile. Rahandusministeeriumi välisvähendite rakendamise osakonna juhataja asetäitja Siiri Saarmäe sõnul laekus taotlusi 56.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee